ART / Lithographs / Litograph in colors 15696326
nr 1569 6326
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Figures. Signed, numbered 11/250. Litograph in colors. Sheet: 76x55 cm, outer dimensions including frame: 85x62,
LITOGRAPH IN COLORS, Figurer. Signerad, numrerad 11/250. Färglitografi. Bladets mått: 76x55 cm, yttermått inklusive ram: 85x62 cm
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
800
SEK 1100
Monday October 9 2023
at 19:37:02
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr (Robot)
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström